Květen 2013

R5 - Beautiful girls - 5.kapitola

31. května 2013 v 16:16 | Claire a Nicol |  R5 - Beautiful girls

5.kapitola

Pohled Klára:
Celý tenhle den byl spíše seznamovací,ale k večeru už jsme se začali normálně bavit jako bychom se znali roky.Nemohla jsem si ale nevšimnout jak Niall pokukuje po Nicol.Bylo to roztomilé.Všichni byli moc fajn a my si s nimi dokonale sedly.

R5 - Beautiful girls - 3.Kapitola

27. května 2013 v 11:35 | Claire |  R5 - Beautiful girls
R5 - beautiful girls

Pohled Klára:

Vzhledem k tomu,že místo svatby bylo trochu dál než jsme původně předpokládali,vymyslela Cloe,že celá ta svatba bude jako týdenní pobyt první den přijedou svědci,družičky,rodiče nevěsty a ženicha atd.,druhý den budou na programu rozlučky se svobodou a třetí den obřad,další dva dny tam ještě Paul s Cloe zůstanou se zbylými hosty a pak odletí na Bahamy.

R5 - Beautiful girls - 2.kapitola

25. května 2013 v 21:40 | Claire |  R5 - Beautiful girls

2.kapitola

Pohled Emmy:

Dalších pár týdnů jsme žily převážně svatbou.Jako družičky jsme s Cloe chodily vybírat make-up,šaty pro nás i pro ni,šperky,doplňky i místa kde by se ta sláva měla konat.Cloe chtěla svatbu na zámku a Paul nic nenemítal.Nakonec jsme vybraly Amberleyský zámek.Co se týče celé organizace svatby byla hlavně zapřažena Cloenina svědkyně Lou a spolu s její dvouletou dcerkou Lux,kterou jsme si zamilovaly,všechny místa objížděla s námi.

Píseň - By chance

24. května 2013 v 17:37 | Claire |  Moje recenze

Recenze - Píseň - By Chance (You & I)

Interpret: J.R.A.
Na tuhle píseň jsem narazila náhodou a hned mě zujala jak text tak melodie.Takže gratuluju J.R.A. k nádherné písni!!!
Moje hodnocení: 1+

R5 - Beautiful girls - 1.kapitola

24. května 2013 v 17:28 | Claire a Nicol |  R5 - Beautiful girls

R5 - Beautiful girls - 1.kapitola

Pohled Klára:
Unaveně jsem se sesula na pohovku.Měla jsem za sebou náročný trénink.Začíná se totiž zkoušet na X-Factor a všichni tanečníci měli co dělat aby se po zkoušce vůbec odploužili domů.
Po chvíli začal můj mobil vyzvánět písní By Chance od J.R.A tohle vyzvánění jsem měla uložené jen na jednoho člověka a to na mou ikdyž troškou starší kamarádku Cloe McAdamsová.
Cloe je marketingová ředitelka společnosti Syco Sony Music s.r.o (SSM) v čele se Simonem Cowellem.Cloe je 35 a chodí s hudebním manažerem a členem SSM Paulem Griffitsem,který je 15 let starší než ona,ale jim je to fuk stejně jako pomluvy které kvůli tomu vznikají.
Zvedla jsem telefon a hovor přijala.

,,Ahoj Cloe."

,,Čau Klári,asi si říkáš proč ti volám...No napadlo nás s Paulem,že bychom si mohli vyjít na večeři.Teda Vás šest a my dva.Myslíš že by to šlo????"Usmála jsem se.Tohle Cloe dělala pořád vždycky něco naplánovala naposlední chvíli a pa nás k sobě zvala.


,,No zeptám se holek,ale se mnou určitě počítej...."

,,Fakt?!Super musím vám totiž něco říct ale teď už musím pracovat uvidíme se za 3 hodiny u Gordona.Pa zlato."Řekla a ukončila hovor.


O dvě hodiny a třicet minut později......

,,Dělejte nebo to nestihneme!!!"

Konečně jsme vcházely do dveří luxusní londýnsé restaurace.Cloe to tu milovala a my s Paulem jsme se jí v tomhle docela přizpůsobili.Ah!!!Támhle jsou.Seděli u stolu pro deset lidí a mávali na nás....
,,No konečně!!!Už jsme mysleli,že se vás nedočkáme''Řekla Cloe jen co jsme se přiblížily na vzdálenost jednoho metru.

Celý večer probíhal v pohodě,ale když jsme došli k dezertu Cloe si stoupla a řekla:,,Chtěli jsme vám Paulem říct,že se budeme brát....''
Na chvíli zavládlo úplné ticho a pak se spustily gratulace.Navíc jsme z nich dostaly,že svatbu chtějí mít zhruba za tři měsíce a z nás ať už chceme nebo ne budou družičky.

R5 - Beautiful girls - Postavy

24. května 2013 v 16:12 | Claire a Nicol |  R5 - Beautiful girls

Postavy v povídce R5 - beautiful girls

Hlavní postavy:
Klára Williamsová (19),Eleanor Calderová (20),Nicole Stewartová (19),Perrie Edwardsová (20),Emma Thopmsonová (19),Liam Payne (20),Harry Styles (19),Niall Horan (20),Louis Tomlinson (21),Zayn Malik (20),

Lou Tesdale (34),Tom Delaney (36),Lux Tesdale - Delaney (2)

Klářina rodina - Vanda (48) a James (48) Williamsovi,Jake Williams (20),Vanessa Williamsová (16),Johny Williams (16),,Matty (27) a Kate (27) Williamsovi,Emily Williamsová (4)

Emmina rodina - Lilian (50) a Samuel (52) Thompsonovi,Jimmy Thompson (20),Cecilia Thompsonová (15),Sandra Thompsonová (13)

Eleanořina rodina - Eva (45) a Frank (50) Calderovi,Jackie Calderová (17),Jessie Calderová (16),Lara Calderová (15)

Nicolina rodina - Victoria (49) a Henry (49) Stewartovi,Denise Stewart Horanová (28),Patric Stewart (20)

Perriina rodina - Marry (48) a Max (49) Edwardsovi,Margaret Edwardsová (25),Shane Edwards (17)

R5 - Beautiful girls - Prolog a Postavy

24. května 2013 v 15:38 | Claire a Nicol |  R5 - Beautiful girls

R5-Beautiful girls - Prolog a Postavy

Ahoj asi bych se Vám měla představit.
Jmenuju se Klára Williamsová a brzy mi bude 19 let. Pracuju jako modelka a tanečnice.Studuju na English University Managent Press obor jazyky,zahraniční obchody a kumunikaci + cestovní ruch a na London University Of The Arts tanec a design.Jsem vysoká štíhlá brunetka s čokoládovýma očima.

Narodila jsem se 13.6.1994 v Anglii,ale když mi byly tři roky a narodili se moji dva nejmladší sourozenci Vanessa a Johnny tak jsme se přestěhovali do České republiky do Prahy za mojí babičkou,která je napůl Irka a Angličanka žijící s dědou Francouzem v Čechách.
Moje mamka je tedy napůl Francouzka,Angličanka a Irka,táta David pochází z New Yorku z USA,tam se s mamkou taky poznali,když tam studovala,taťka je napůl z Anglie a napůl z USA.Nejdříve žili v Anglii a pak se společně s námi přestěhovali do ČR.Tam jsme žili 5 let a pak se opět vrátili do Chesiru do Anglie.
Zatímco moji dva mladší sourozenci Johnny a Vanessa začali chodit na základku v Holmes,já a moji bratři Jake ten je jen o rok starší a Matty,který je o osm let starší než já,jsme nastoupili do Londýna,já a Jake na londýnské gymnázium a Matty studovat medicínu.

Kniha - Proroctví sester

24. května 2013 v 14:29 | Claire |  Moje recenze

Recenze - Proroctví sester
Název: Proroctví sester
Autor: Michelle Zinková
Nakladatelství: Knižní klub

Tato kniha pojednává o dvou sestrách z nichž jedna je brána a druhá strážkyně.

Tato knížka mi přišla až moc vážná.Není tam humor ani nějaká zvláštní zápletka.Lidé v ní se vyjadřují až moc spisovně a hodně se tam opakuje sloveso ,,být".

Moje známka: 3-Já a povídky

24. května 2013 v 14:18 | Claire
Ahoj,rozhodla jsem se,že začnu přidávat i mé povídky.Zatím mám několik jednorázovek a asi dvě kapitolové......Hezké čtení Claire

Koně

8. května 2013 v 15:16 | Claire
Tak jsem se s kamárádkami rozhodly chodit na jízdárnu a učit se jezdit na koni,umět se o něj postarat.....Tak uvidíme jak to dopadne.Pa Klára