R5 - Beautiful girls - 1.kapitola

24. května 2013 v 17:28 | Claire a Nicol |  R5 - Beautiful girls

R5 - Beautiful girls - 1.kapitola

Pohled Klára:
Unaveně jsem se sesula na pohovku.Měla jsem za sebou náročný trénink.Začíná se totiž zkoušet na X-Factor a všichni tanečníci měli co dělat aby se po zkoušce vůbec odploužili domů.
Po chvíli začal můj mobil vyzvánět písní By Chance od J.R.A tohle vyzvánění jsem měla uložené jen na jednoho člověka a to na mou ikdyž troškou starší kamarádku Cloe McAdamsová.
Cloe je marketingová ředitelka společnosti Syco Sony Music s.r.o (SSM) v čele se Simonem Cowellem.Cloe je 35 a chodí s hudebním manažerem a členem SSM Paulem Griffitsem,který je 15 let starší než ona,ale jim je to fuk stejně jako pomluvy které kvůli tomu vznikají.
Zvedla jsem telefon a hovor přijala.

,,Ahoj Cloe."

,,Čau Klári,asi si říkáš proč ti volám...No napadlo nás s Paulem,že bychom si mohli vyjít na večeři.Teda Vás šest a my dva.Myslíš že by to šlo????"Usmála jsem se.Tohle Cloe dělala pořád vždycky něco naplánovala naposlední chvíli a pa nás k sobě zvala.


,,No zeptám se holek,ale se mnou určitě počítej...."

,,Fakt?!Super musím vám totiž něco říct ale teď už musím pracovat uvidíme se za 3 hodiny u Gordona.Pa zlato."Řekla a ukončila hovor.


O dvě hodiny a třicet minut později......

,,Dělejte nebo to nestihneme!!!"

Konečně jsme vcházely do dveří luxusní londýnsé restaurace.Cloe to tu milovala a my s Paulem jsme se jí v tomhle docela přizpůsobili.Ah!!!Támhle jsou.Seděli u stolu pro deset lidí a mávali na nás....
,,No konečně!!!Už jsme mysleli,že se vás nedočkáme''Řekla Cloe jen co jsme se přiblížily na vzdálenost jednoho metru.

Celý večer probíhal v pohodě,ale když jsme došli k dezertu Cloe si stoupla a řekla:,,Chtěli jsme vám Paulem říct,že se budeme brát....''
Na chvíli zavládlo úplné ticho a pak se spustily gratulace.Navíc jsme z nich dostaly,že svatbu chtějí mít zhruba za tři měsíce a z nás ať už chceme nebo ne budou družičky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama