R5 - Beautiful girls - Prolog a Postavy

24. května 2013 v 15:38 | Claire a Nicol |  R5 - Beautiful girls

R5-Beautiful girls - Prolog a Postavy

Ahoj asi bych se Vám měla představit.
Jmenuju se Klára Williamsová a brzy mi bude 19 let. Pracuju jako modelka a tanečnice.Studuju na English University Managent Press obor jazyky,zahraniční obchody a kumunikaci + cestovní ruch a na London University Of The Arts tanec a design.Jsem vysoká štíhlá brunetka s čokoládovýma očima.

Narodila jsem se 13.6.1994 v Anglii,ale když mi byly tři roky a narodili se moji dva nejmladší sourozenci Vanessa a Johnny tak jsme se přestěhovali do České republiky do Prahy za mojí babičkou,která je napůl Irka a Angličanka žijící s dědou Francouzem v Čechách.
Moje mamka je tedy napůl Francouzka,Angličanka a Irka,táta David pochází z New Yorku z USA,tam se s mamkou taky poznali,když tam studovala,taťka je napůl z Anglie a napůl z USA.Nejdříve žili v Anglii a pak se společně s námi přestěhovali do ČR.Tam jsme žili 5 let a pak se opět vrátili do Chesiru do Anglie.
Zatímco moji dva mladší sourozenci Johnny a Vanessa začali chodit na základku v Holmes,já a moji bratři Jake ten je jen o rok starší a Matty,který je o osm let starší než já,jsme nastoupili do Londýna,já a Jake na londýnské gymnázium a Matty studovat medicínu.

Teď bych Vám asi měla představit moje nejlepší kamarádky.

Nicole Stewartová je blondýnka se světle zelenýma očima a perfektní postavou.Pochází z Cambridge.Pracuje jako tanečnice a modelka.Spolu se mnou studuje London University Of The Arts v Londýně.Miluje nakupování a není měsíc kdy by nebyla nakupovat méně než 5x.
K nelibosti jejích obdivovatelů je ale zadaná.Chodí s idolem mnoha dívek na světě hercem Loganem Lermanem..Škoda jen že je Logan Američan a s Niki se moc vzhledem k práci jich obou nevidí.
Nicole z Irska,přesněji z Mullingardnu malého městečkka ve středu Irska a než Niall Horan odešel do X-factoru chodili spolu pak na ni,ale Niall zapomněl.Díky nim se taky dali dohromady jejich sourozenci Niallův bratr Greg a Nicolina sestra Denise dikynimž je Niki teta malého Theodora,tedy Thea.Niki má ještě o rok staršího bratra Patrica.

Emma Thompsonová je zrzka a stejně jako já a Niki je tanečnice a studeje s námi na London University Of The Arts. Pochází z anglického Wolverhamptonu a ano zná se s Liamem Paynem z 1D.Teda znala.Byli nejlepší přátelé a později spolu začali chodit,ale od Liamova nástupu do X-factoru se neviděli.Dobrá shoda s Nicole,že?Každopádně teď nioho nemá.Její bratr Jimmy je od ní stejně jako můj a Nikčin bratr starší jen o rok.

Eleanor Calderová,ale upřednostňuje oslovení El nebo Elie.Má rovněž hnědé vlasy stočené do menších vlnek.Dělá modeling.Studuje Psychologii a Ekonomiku na univerzitě v Manchesteru.Má tři sestry Jackie,Jessie a Laru.Její přítel je zpěvák Louis Tomlinson z 1D.

Perrie Edwardsová,vítězka X-factoru 2011 a předposlední člen naší party.Plavovláska s ledově modrýma očima.Je zpěvačka ve skupině Little Mix.Miluje jahody a kakao.Studuje London University Of The Arts.Je zasnoubená s Zaynem Malikem a dokonale šťastná.Sluší jim to spolu.

Jenna Anne Geelováposlední člen naší party a taky naše jediná černovláska,která je rovněž tanečnice.Jenna je vlastně sestřenice od El.Její tmavě modré oči uchvátí aždého kdo se do nich podívá.uchvátily i Emmina bratra Jimmyho a už dva roky jsou s Jennou šťastný pár.Taky spolu už rok bydlí.

Jsme prostě ty nejlepší kamarádky na světě a prožíváme spolu naše vztahy,rozchody,nákupy,práce a všechno co se toší kolem našich životů....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama