Broken

16. června 2013 v 17:31 | Claire |  Louis Tomlinson

Broken

Bylo kolem půl desáté ráno a dívka se s trhnutím probudila.Hned jakmile otevřela oči přesunula svůj pohled na prázdné místo vedle sebe.Tak trochu doufala,že včerejšek byl jen špatný sen s ona se dnes zase s úsměvem probudí v jeho hřejivé náruči.Bohužel realita byla jiná a Sandru hned bodla vzpomínka na včerejšek.Ráno se probudila,udělala si snídani a šla do školy.Právě studovala poslední ročník právnické fakulty.Po škole šla ještě nakoupit.
Večer měla v plánu jít za svým přítelem Louisem,který se odpoledne vracel z turné.
Potřebovala mu něco říct.Něco z čeho byla velmi nervózní i přes to se na Louise velmi těšila.Nevěděl,že má přijít,chtěla ho překvapit a od Liama věděla,že bude doma.
Šla pomalu pěšky.Jeho dům nebyl daleko a ona neměla důvod jet autem.
Bylo krásně,obloha byla bez mráčku,svítilo slunce a na anglické počasí bylo překvapivě teplo.Došla ža k domu.Nepotřebovala zvonit.Klíč měla už dlouho.Loui jí ho dal už před dvěma lety,prý aby nemusela zvonit pokaždé když jde na návštěvu.
Potichu odemkla a vešla,zdálo se být že tu nikdo není,vystoupala tedy schodiště jestli Louis není náhodou nahoře.Když vstoupila do chodby zdálo se jí,že slyší něaké zvuky z jeho ložnice.Otevřela dveře a při pohledu dovnitř se jí srdce rozbilo na milion kousků.Louis si to tam rozdával s někou neznámou brunetkou.
Rychle se otočila a chtěla co nejrychleji vypadnou z tohoto domu,ale její nohy byly jako z kamene,v tom si jí Louis všiml, celý zkameněl a její nohy se konečně daly do pohybu a ona se slzami v očích utíkala po schodech dolů.Pryč od toho všeho co právě viděla.Slyšela jak za ní Louis utíka,volá na ni,ale ona ho neposlouchala.Ani nevěděla kam běží.Jediné na co myslela byla obrovská bolest v jejím srdci.
Ještě ten den to zavolala své nejlepší kamarádce Amy.Harryho přítelkyni.Amy ač se tolik těšila na strávený večer s Harrym za ní i s ním okamžitě přijela.
Věděli,že kamarádka je teď důležitější než rande na které mohli jít kdykoliv jindy.Snažili se jí utěšit,trochu rozveselit.Nic se jim,ale nepovedlo.Nakonec se tu rozhodli přespat.

Sandra konečně vstala z postele a šla se do koupelny trochu upravit.Při pohledu do zrcadla se sama sebe lekla.Její hnědé vlasy byly rozcuchané,oči červené od pláče a napuchlá tvář.Pokusila se trochu upravit si vlasy a na obličej si natřela make-up,který normálně nepoužívala.Výsledek byl sice lepší než to bylo předtím,ale pořád vypadala hrozně.Věděla,že s tím stejně už nic neudělá a šla do kuchyně na snídani.U stolu už seděli Harry a Amy a jedli mufiny.

,,Dobré ráno."Pozdravili.

,,Dobré."

,,Je ti líp?"

,,Ne."

,,Věděl jsi to?Že mě podvádí?"Zeptala se Harryho.

,,Ne,ale určitě to byl jen úlet San."Povzbudivě se na ni usmál.

,,Musím vám něco říct."Zvědavě se na ni podívali.

,,Jsem těhotná."

,,Ty...jako..vážně?!"

,,Jo,proto jsem tam včera šla.Chtěla jsem mu to říct."Už zase se rozplakala.

,,To bude dobrý.Uvidíš!"Objala ji Amy.

,,Jasně,že to bude dobrý.Budu strejda."Smál se Harry,najednou ho ale něco napadlo.

,,No a řekneš mu to?"Zeptal se opatrně.

,,Ne."

,,San!Já vím,že ti ublížil,ale na tohle má právo."Pokusila se jí domluvit Amy,ale San zůstala pevná jako skála.
Louis se o jejím těhotenství nedozví.Nesmí.A od Harryho s Amy si vynutila přísahu,že ani mu ani nikomu jinému to neřeknou.
Chtěla začít znovu.
Bez něho.
Bez té bolesti,kterou jí způsobil,věděla sice že to bude těžké,ale doufala v nový začátek.Začátek o kterém věděli jen její nejlepší přátelé.

Otevřela novou kapitolu ve které hlavní roli hrálo to mrně unitř ní.
Kapitolu,která by snad mohla zkončit podle jejích představ.
Šťasně.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama