You are my everything - Postavy

21. září 2013 v 16:54 | Claire |  You are my everything

You are my everything - Postavy

Selena Gomez

Selena je zpěvačka a herečka.Pochází z Texasu a její rodiče se rozvedli,když jí bylo 5 let.Její máma se znovu vdala ze Briana Teefeyho.Jednu dobu byla velká kamarádka s Taylor Swift,před pár měsíci se ale holky pohádaly.Její nejlepší kamarádkou je Demi Lovato.Už tři měsíce tajně chodí se zpěvákem One direction Harrym Stylesem.


Harry Styles

Harry je zpěvákem britsko-irské hudební skupiny One direction.Pochází z Chesiru z Anglie.Jeho rodiče jsou rozvedení.Má sestru Gemmu.Jeho nejlepší kamarádi jsou Louis Tomlinson,Liam Payne,Zayn Malik a Niall Horan.Před třemi měsíci se dal dohromady se zpěvačkou Selenou Gomez.Svůj vztah zatím tají.

Louis Tomlinson,Liam Payne,Zayn Malik a Niall Horan

Louis - Pochází z Doncasteru.Má čtyři sestry.Ve skupině je nejstarší a narodil se 24.prosince.Už rok chodí s modelkou Eleanor Calder.Miluje mrkve.

Liam - Pochází z Wolverhamptonu.Má dvě sestry Nicole a Ruth.Má jen jednu ledvinu a proto nepije alkohol.Jeho přítelkyní je už měsíc Sophia Smith,ale o jejich vztahu novináři neví.

Zayn - Pochází z Bradfordu.Jeho máma pracuje jako kuchařka ve škole.Má hodně tetování.Je zasnoubený se svou přítelkyní Perrie Edwards,zpěvačkou z Little Mix.

Niall - Pochází z Irska.Je jediný blonďák ve skupině.Miluje jídlo a je tajně zamilovaný do Seleniné nejlepší kamarády Demi Lovato.

Eleanor Calder,Sophia Smith,Demi Lovato a Perrie Edwards


Eleanor - Přítelkyně Louise Tomlinsona.Studuje na univerzitě v Manchesteru.Její nejlepší kamarádky jsou Perrie Edwards,Sophia Smith,Selena Gomez a Demi Lovato.

Sophia - Studuje hudební managerskou univerzitu,přítelyně Liama Payna.Nejlepšími kamarádkami jsou Selena Gomez,Demi Lovato,Perrie Edwards a Eleanor Calder.

Demi - Zpěvačka.S Niallem jsou zatím jen kamarádi.Její nejlepší kamarádky jsou Selena Gomez,Perrie Edwards,Eleanor Calder a Sophia Smith.

Perrie - Zpěvačka z Little Mix.V roce 2011 vyhrála x-factor.Je zasnoubená s Zaynem Malikem.Nejlepšími kamarádkami jsou Sophia,Eleanor,Demi a Selena.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama