Listopad 2013

30.11.2013

30. listopadu 2013 v 18:38 | Claire |  Deníček

Deníček - 30.11

Dnešní den = NUDA!!!

Móda - Podzim 2013

30. listopadu 2013 v 18:21 | Claire |  Móda a Krása
Tak jsem dneska zapla internet a hned první co vidím - Móda na podzim 2013.Upřímně jsem se celkem pobavila,když jsem si přečetla v jednom článku,že letí květinové vzory a v druhém,že tyhle vzory letos naprosto propadly.Dobré ne???
No každopádně by se asi autoři mohli trochu zamyslet nad tím co píší a třeba si to ověřit.

Já osobně jsem sice velký módní nadšenec,ale před člověkem,který když zjistí že letí žlutá a pruhy okamžitě sladí svůj šatní jen do této barvy a vzoru,si klepu na čelo a protáčím oči.Můj osobní názor který mi nikdo nevezme je,že můžete mít sebemódnější oblečení,ale když to neumíte sladit s ostatními kousky outfitu vypadáte hrozně tak jako tak a ani kabelka od Armaniho Vám nepomůže.

MOJE TIPY NA PODZIM 2013:

1.KABÁTY - Hit tohoto i minulého podzimu,který dostanete snad ve všech barvách nejlépe Vám budou sedět odstíny béžové,šedé a pro ty odvážnější i sytě červené.Tenhle druh oblečení sluší skoro všem typům a jsou pohodlné a teplé.Tenhle druh oblečení láká i celebrity např.Cara Delevigne nebo Eva Longria.

2.ŠÁLY/ŠÁTKY - Je to skvělý doplněk jak na podzim tak i na zimu a pokud máte trochu vkus a umíte ho sladit s outfitem bude vypadat skvěle.Já sama mám doma hned několik a Vám doporučuju požídit si alespoň tři druhy - jeden neutrální/jednobarevný,jeden vzorovaný a minimálně jeden z vlny nebo podobného teplého materiálu pro obvzlášť chladné dny.
Tak podzimu zdar a ať vám sluší!!!


Provokace

30. listopadu 2013 v 18:02 | Claire |  Téma týdne na Blog.cz

Provokace

Já nejsem zrovna ten typ člověka co rád provokuje a hádá se,ale na druhou stranu,když s tím začnu opravdu to stojí za to!!!

Pod slovem provokace se mi vybaví jeden neskutečně arogantní blbeček z mojí školy a jeho neskutečně blbé kecy.Agr!!!Nesnáším tyhle lidi!!!Jasně každý z nás to občas dělá,ale tenhle člověk,pokud se tak dá nazvat,je úplně za hranicí toho všeho.Takže se vždycky modlím ať už vypadne protože jinak mám chuť prohodit jej oknem což bohužel nemůžu!!!
Hodně štěstí s těmito lidmi......Claire

You are my everything - 1.kapitola

23. listopadu 2013 v 11:40 | Claire |  You are my everything

You are my everything - 1.kapitola

Pohled Harry:

,,Vážně už musíš jet?"Zeptal jsem se asi po desáté.

,,Taky se mi nechce zpátky,ale musím na to focení."Pohladila mě po tváři a lehce mě políbila.To se mi ale nelíbilo a přitáhl jsem si ji blíž.Jaktože líbá tak dobře sakra?!

,,Tak se na to focení vykašli a zůstaň tu se mnou."Přemlouval jsem ji mezi polibky.

,,Ráda bych,ale lidi z magamentu by mě asi zabili."Povzdechla si a vzala si cestovní tašku.